Vertimo paslaugos jums
ir jūsų verslui

Kad ir kokia būtų jūsų veiklos sritis, segmentas ar rinka, mūsų specialistų komanda teikia aukščiausio lygio vertimo ir lokalizavimo paslaugas klientams, dirbantiems įvairiuose pramonės sektoriuose, įskaitant informacinių ir ryšių technologijų, elektroninių paslaugų ir produktų, automobilių, gamtos mokslų ir farmacijos, teisės, finansų ir kitas sritis.

Susisiekite su mumis

Mūsų kompetencija

 

Reach new global audiences

Verčiame į aktualiausias pasaulio kalbas

„Tilde“ teikia visas vertimo paslaugas ir yra pasirengusi padėti jums plėtoti verslą įvairiose rinkose bei kultūrose. Biurai Baltijos šalyse – Vilniuje, Taline ir Rygoje – pasiruošę jums padėti.

Agile

Būkite ramūs – mes viskuo pasirūpinsime!

Daugiau nei 20 metų patirtį sukaupusi komanda drąsiai įveikia visus iššūkius ir atlieka įvairiausio dydžio projektus. Jūsų lūkesčiai bus įgyvendinti profesionaliai ir draugiškai, o darbai visuomet atlikti nuosekliai ir laiku.

Agile

Partneris, kuriuo visada galima pasikliauti

Tarptautinės įmonės mus renkasi dėl aukščiausios kokybės paslaugų, patirties, patikimumo ir greito reagavimo. Dėl šių savybių 2019 m. „Common Sense Advisory“ ataskaitoje „Tilde“ pateko tarp 25 geriausių lokalizacijos paslaugų teikėjų Šiaurės Europoje ir didžiausių šios srities bendrovių Baltijos šalyse.

PRAMONĖS SRITYS

Patirtis

translation and localization for it and telecommunication

IT ir telekomunikacijos

Profesionalus programinės įrangos ir naudotojo sąsajų, instrukcijų vadovų, pagalbos išteklių ir kitų tekstų vertimas.

Technical Translation

Technika ir transportas

Didelė „Tilde“ patirtis ir įspūdingi rezultatai dirbant su technikos ir transporto srities projektais užtikrina, kad laiku išversime net ir sudėtingiausią turinį ir kartu išlaikysime aukštus kokybės standartus.

translation and localization for life sciences and pharmacy

Gamtos mokslai ir farmacija

Visi su medicinos srities tekstais dirbantys specialistai yra itin kvalifikuoti, turintys reikalingų žinių ir sukaupę didelę patirtį, todėl jūsų gamtos mokslų srities turinys visada bus gerose rankose.

translation for marketing and consumer goods

Rinkodara ir žaidimai

Norint tinkamai išversti rinkodaros tekstus, reikia kūrybinių sugebėjimų. Profesionalūs vertėjai adaptuos komercinę informaciją ir spaudos pranešimus vietos auditorijai ir kūrybiškai lokalizuos turinį – nuo filmų ir vaizdo įrašų iki internetinių žaidimų.

translation and localization for banking and finance

Teisė, bankininkystė ir finansai

Metinės ataskaitos, balansai, sutartys ar teisiniai dokumentai – „Tilde“ visur išlaiko aukščiausius vertimo kokybės ir konfidencialumo standartus.

Manage terms throughout their lifecycle

El. prekyba

Dirbame su didelėmis ir mažomis mažmeninės bei didmeninės prekybos įmonėmis. Tinkamai paruoštas jūsų el. parduotuvės turinys - mūsų prioritetas ir jūsų verslo sėkmė. Kreipkitės į patikimą vertimų parterį, kuris užtikrins kokybišką turinio vertimą.

Paslaugos

 

Access the largest terminological resource

Vertimas ir lokalizavimas

Aukščiausios kokybės vertimo paslaugos šiuolaikinėms įmonėms ir organizacijoms visame pasaulyje. Jūs žinote, kas tinka jūsų klientams. Mes pasistengsime, kad jus suprastų visomis kalbomis ir visose kultūrose.

Access the largest terminological resource

Terminija

Terminai yra be galo svarbūs ir padeda jums, ir jūsų klientams geriau suprasti vieniems kitus. Prieš pradėdami dirbti su jūsų vertimų projektais, „Tilde“ specialistai peržiūri pateiktą terminiją arba parengia naujus kliento žodynus, kad ateityje jūsų vertimai būtų nuoseklūs.

 

Manage terms throughout their lifecycle

Kalbos kokybės tikrinimas

Norite įsitikinti, kad jūsų vertimai tinkamos kokybės? Leiskite „Tilde“ atlikti nepriklausomą auditą ir įvertinti, ar lokalizuoto turinio kokybė atitinka standartus, geriausią praktiką ir jūsų poreikius.

Technical Translation

Įprastas redagavimas ir mašininio vertimo redagavimas

Geriausias būdas įsitikinti, kad tekste neliko netikslumų – duoti jį patikrinti dar vienam specialistui. Naudojate mašininį vertimą? Patikrinsime automatiškai išverstų dokumentų turinį ir suredaguosime.
 

Use terms in your working environment

Konsultavimas

Pasinaudokite „Tilde“ sukaupta 20 metų vertimo ir technologijų patirtimi. Sutaupykite laiko ir išteklių – leiskite mums pasirūpinti vertimo darbo eiga arba patobulinti esamą struktūrą.
 

Access the largest terminological resource

Maketavimas (DTP)

Mes formatuojame lokalizuotą medžiagą ir paruošiame maketus leidybai. „Tilde“ teikia daugiakalbio DTP paslaugą visomis Europos kalbomis.

 

 

LT translator

Kalbinės technologijos

Mūsų patirtis neapsiriboja vertimu ir lokalizavimu. „Tilde“ yra pirmaujanti DI pagrindu veikiančių technologijų kūrėja, o pagrindinės mūsų interesų sritys – daugiakalbės virtualiosios pagalbinės priemonės, kalbos atpažinimas ir sintezavimas bei neuroninis mašininis vertimas (NMV).

„Tilde“ neuroninis mašininis vertimas sulaukė didelio pripažinimo. Mes didžiuojamės modernia automatizuoto vertimo technologija, triskart nugalėjusia pasauliniame mašininio vertimo konkurse. Tačiau tai dar ne viskas. Naujausias mūsų pasiekimas yra dinaminis mokymasis – įspūdingus neuroninio MV pajėgumus papildėme mokymosi realiuoju laiku funkcija.

Išbandykite mūsų mašininę vertyklę!

Partneriai

 

EU
EU
EU
Oracle
EU
stockmann_mb.png